ואז רומי נולדה...

לפני 4 שנים, ב-1.11.2015, נולד הבייבי הראשון שלי - סטודיו #אימונוי. עסק שהקמתי ב-10 אצבעות.

לפני 6 חודשים, ב-7.8.19, נולד הבייבי השני שלי – רומי רייכקינד. הילדה שלי. הבת הבכורה שלי.


כבר חצי שנה שאני מנסה להבין איך עושים את זה יחד? איך חיים עם רגשות האשמה ואיך ממשיכים בעשייה לצד האימהות והלידה...

כל החיים הייתי וורקוהולית בטירוף. תמיד חיפשתי איפה להתקדם, תמיד חיפשתי הפקות ופרויקטים, אף פעם לא הסתפקתי במשהו אחד ותמיד רציתי עוד עוד. תמיד רציתי להצליח ולדהור קדימה.


ואז רומי נולדה וברגע החיים השתנו. הפכתי לאמא ויש לי יצור קטן ומתוק שאני צריכה (ורוצה!) לדאוג לו 24/7.

מצד אחד אני רוצה להיות האמא הכי טובה בעולם לרומי שלי, מצד שני, יש לי עסק שהוא לגמרי כמו הבייבי שלי. השאלות והתהיות לאיך עושים את זה התחילו לצוף.


בימים היותר עמוסים אני מוצאת את עצמי יושבת מול המחשב ובמקביל מנסה לשחק עם רומי, מנסה לענות להודעה שקשורה לעבודה תוך כדי הנקה, לוקחת איתי את רומי לסטודיו.


רגשות אשמה הפכו להיות גם הם חלק מהשגרה, ברגעים האלו שבהם אני לא נמצאת 100% עם הילדה שלי.עם הזמן הבנתי שאני לא צריכה להתבייש, זה בסדר להגיד שאני רוצה להמשיך בעשייה ולהמשיך לקדם את עצמי לצד האמהות. היום אני בוחרת להסתכל על הדברים אחרת. מבינה שאני צריכה לבחור את הדרך שלי.

המאמנים אוהבים את רומי מאוד ורק מחכים שהיא תבוא לביקור, והמתאמנים שלי מתים לראות אותה בכל פעם מחדש. אני יודעת שכיף לה בסטודיו, וגם לי כיף שהיא באה עם אמא לעבודה.אני במלחמה יומיומית למצוא את השילוב הנכון. כדי להיות כמה שיותר עם הילדה שלי ובמקביל להרים את העסק שלי עוד למעלה. כנראה שאין פתרון אחד, ומדובר בתהליך שייקח כמה חודשים טובים.

אבל היום אני במקום של שמחה והשלמה על מה שיש, על רצון להתפתח אישית לצד האימהות ואני יודעת שאני האמא הכי טובה שאני יכולה להיות לרומי שלי.


0 צפיות